Spot

Spot

Co to jest?

Spot to przede wszystkim krótki film, w którym wypromujesz swoją markę, swój wizerunek lub swoją firmę i pokażesz największe zalety, co da Ci przewagę nad konkurencją oraz dotrzesz do większej liczby odbiorców – potencjalnych klientów.

Jego długość to zazwyczaj 30-60 sekund. Jednak zdarzają się też 10-sekundowe spoty, a nawet przekraczające 3 minuty.

Do grona spotów zaliczamy: reklamy, filmy promocyjne, filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe.

Standardowo wykonujemy filmy w jakości Full HD, ale na specjalne życzenie możemy wykonać je w 4K Ultra HD.

Jak wykonamy Twój film?

Skontaktuj się z nami (napisz, zadzwoń) i porozmawiajmy wspólnie o Twoim nowym spocie. Zainspirujesz nas pomysłem? Świetnie! Ale jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, nie przejmuj się. Nie musisz mieć scenariusza. Zrobimy to za Ciebie!

W następnym kroku przejdziemy do wspólnego budowania scenariusza. Będziemy szukali najlepszych lokacji do nagrań, odpowiednich ludzi do zagrania i mówienia roli.

Gdy dopniemy organizacyjne rzeczy, a Ty zaakceptujesz cały pomysł przejdziemy do procesu realizacji zamierzeń. Produkcja filmu to często długi proces, ale bardzo ciekawy. Chcesz być obecny na planie filmowym i poczuć się jak gwiazda? Zapraszamy!

Nasze nagrania ubogacą ujęcia z lotu ptaka. Wykwalifikowany operatora drona wykona przepiękne ujęcia, aby widzowie zachwyceni cudnymi widokami, pragnęli Twojego produktu lub usługi.

Kolejny etap to postprodukcja, czyli montaż, color grading, tworzenie efektów specjalnych oraz ostateczny rendering filmu.

Twój film ubogacimy autorską muzyką, którą znajdziesz w naszej bazie muzyki. Jeżeli chcesz jednak wykorzystać inny utwór, powiedz nam, a wykorzystamy go!

W tym momencie Ty jesteś zadowolony ze spotu i współpracy, a my z kolejnego stworzonego dzieła! 😉

Skontaktuj się z nami!

Adres mailowy: mrstudio.rzeszow@gmail.com
Numer telefonu: +48 889 680 589
Formularz kontaktowy – kliknij tutaj!

Cennik

Każdy spot to inny pomysł, scenariusz, wymagania. Ostatecznie to też inna cenna.


Skontaktuj się z namiuw celu ustalenia dokładnej ceny.

Przykładowe spoty